2 túra Výstup na Ďumbier 24.10.2010

(Turistické aktivity)

(max.počet uchádzačov: 42 +4 náhradníci)

Vzhľadom na zhoršené turistické podmienky- ochladenie a sneh vo vyšších nadmorských výškach menime cieľ turistiky na Nízkotatranský Ďumbier. Výhoda uvedenej túry je okrem nižšej náročnosti aj možnosť oddychu počas túry na Chate gen. Štefánika. Čas odchodu sa posúva na 8,00 hod. z Štadlerovho námestia- Huštáku. Prispevok na autobus je 5,50 Eur, pre členov Horoklubu 4,50 Eur.

Trasa: Trangoška- Chata gen. Štefánika- Ďumbier- Chata Kosodrevina- Srdiečko cca 4 hodiny.

Upozornenie: Účastník sa túry zúčastňuje na vlastné nebezpečenstvo, musí byť poistený -Poistenie nákladov pre prípad zásahu horskej služby ( 0,50 centov na deň dá sa poistiť aj formou sms správy – na čísle 6655 –Union), Povinná výstroj: vysoká turistická obuv, oblečenie odolné poveternostným vplyvom, čiapku atd. Ak študent nebude mať primeranú turistickú obuv, vyhradzujeme si právo ho na túru nezobrať, bez možnosti náhrady.

prihlásiť sa  (prihlásiť sa)

(prihlásených: 37)
  priezvisko a meno